Uncategorized

Camaro Bakım Fiyatları

Chevrolet Camaro – Efsane Türkiye’de
Yeni Chevrolet Camaro, modern çağ için yeniden tasarlanmış ikonik bir sembol. En yeni tasarım ve en ileri teknoloji tarafından şekilendirilmiş 21.yüzyılın spor otomobili.

Yeni Chevrolet Camaro’yu ilk gördüğünüz anda Camaro efsanesinin içinde sakladığı tüm enerjisini, tutkusunu ve ruhunu hissedeceksiniz.

Gücü damarlarınızda hissedin
Coupe ve Convertible gövde seçeneklerinde 6.2 litrelik güçlü V8 motorda 6-ileri düz vitesli versiyon 569 Nm tork üreten 432 beygir gücüne sahipken, 6-ileri otomatik vites seçeneği 556 Nm tork üreten 405 beygir gücü ile Chevrolet Camaro’nun atak ve güçlü görünümüne uygun olan performansı vurguluyor.

Yekpare şasi yapısı üstün bir yol tutuş sağlarken çekiş kontrollü Stabilitrak, ivme ölçer ve denge sensörleri tüm sürüş koşullarında Chevrolet Camaro’nun yere dengeli ve sağlam adımlarla basmasını sağlar. Dizginleri çekmek istediğinizde güçlü Brembo performans frenleri istediklerinizi anında gerçekleştirir.

Chevrolet Cruze ile 2011 Dünya Binek Otomobil Şampiyonu (WTCC) Yvan Muller’in İspanya Navarra pistinde Chevrolet Camaro ile yaptığı bu harika testi izleyin.

jeep servis ikitelli
Salih USTA
0532 424 64 83

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir